Seksshqip review centre dating sites

Posted by / 12-Feb-2020 16:42

– djali thote: – Po gjyshja u anku se i dhem krejt trupi! * Avioni kur qohet zvoglohet * Ka*i kur qohet zmadhohet Femrat dhe Seksi Qka thojn femrat kur bajn sex? – Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q* Cifti Nje cift te dashuruarish kishin dale nje shetitje me makine,duke ecur vajza i ulet dhe ja merr ne goje,perpara nje bari me dhenj nuk i shef djali dhe i merr perpara bariun me dhenjte bashke,rotullohet makina ne ajer. te habitura po vrisnin mendjen cfare do ishte ajo valle dhe kishin dyshime. Italiania, Grekja dhe Shqiptarja Ne nje maternitet ishin nje italiane nje greke dhe nje shqiptare,te treja per te lindur, I vjen radha italianes per te lind dhe u mblodhen doktorat bej huhhuhuhu hahahahahah tju thon italianes por prap femija spo dilte,dhe si perfundim vendosen te ven nje pjat spageti perpara dhe femija del direkt,dhe vjen radha e grekes huuuuuu huuuuu sdilte femija vun spageti prap spo dilte dhe vendosen te ven nje gode me uzo dhe direkt del femija, dhe si perfundim i vjen radha shqiptares,huuu haaaa,spageti,uzo,prap sdilte sa u merziten doktorat dhe bertasin: – po dil mor trap dhe femija nxjerr koken duke i thene, KE SHAN TI MOR SHKERDHAT DOKTOR Djali pa eksperience Ishte i cun ene ishte bo per tu martu, mirpo nuk ja kishte haberin fare nga p…. Bariu dhe vajza Na ishte njeher nje familje ne pyll,(burri,gruaja,vajza) Klo gruaja vdiq dhe çdo vit vajza i mbildhte lule ne pyll qe t’ja çonte tek varri. burri filloi ti fliste ‘ zemra he kthehu njecik ketej,o grua po he moj Edhe gruaja ia kthen: Rri o burre se nuk ndizet autkombanja per nje fije kashte!

– Bretkosa pergjigjet: Te thash nje here JO, JO edhe JO! Nderkohe vajzes filloi t’i vinte pak si i hidhur dhe i thote djalit : a mund ta bej pak me mjalte se po merr nje shije te hidhur. Po te jete puna per ta be me mjalte e marr vete ne goje une!!E kap vjehrra paqyren dhe thote: Lere se qenka kurv por qenka edhe plak.Mercedezi Ishte nje shqiptar sa i ardhur nga Italia dhe blevi nje mercedes 6000. Nepunesi i afrohet dritares gati te hidhet: Po pse po martohet?!!!!Prane tyre kalon nje djale gjithe dengla, i cili kishte zinxhirin e pantallonave hapur.Njera nga vajzat shume e sjellshme dhe per te mos e ofenduar, i drejtohet: ” Ke lene deren e shtepise hapur” – dhe ia ben me koke per tek vendi.

Seksshqip-17Seksshqip-30Seksshqip-41

Plaku i thot shko ne kete vend ka nje bretkose dhe pyete a do martohesh me mua, sa here te thote JO, ty do te shkrutohet nga 10 cm.

One thought on “Seksshqip”

  1. Although the number of defrauded persons is already a revelation, it may not actually represent the full extent of the problem as victims of online dating scams are often reluctant to tell anyone because of embarrassment.